ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 

כמה עולה הסרת שיער בלייזר ומה משך הטיפול


אנחנו יודעים שאתם אנשים עסוקים ושמשך הזמן של הטיפול משמעותי עבורכם. אתם וודאי תוהים האם תצטרכו לפנות זמן במיוחד בשביל להסיר שיער בלייזר. בנוסף, יכול להיות שהמחיר מרתיע אתכם ואתם חוששים להוציא יותר מדי כסף על הטיפול.
 
כמה זה עולה?
המחיר משתנה בין מכון למכון ועל כן מומלץ לעשות השוואת מחירים. ניתן ללחוץ כאן בכדי להשאיר פרטים ולקבל הצעת מחיר מהמכונים הגדולים. כל מכון מציע מבצעים והנחות שונות, ולכן כדאי לבדוק את ההצעות ולוודא שאתם מקבלים הצעה משתלמת.
כמו כן ניתן לראות כאן את הטבלה של המחירים לפי אזורים שונים בגוף. באופן כללי ככל שהאזור קטן יותר, המחיר זול יותר (לדוגמא הסרת שיער שפם/סנטר או בית שחי ינוע בין 800-1200 ₪ לפני הנחה).

מחיר הסרת שיער בלייזר
מחירי הסרת שיער בלייזר

משך הטיפול
 
משך הטיפול בכל מפגש נע בין 10 דקות לשעה פחות או יותר. זה תלוי בגודל האזור שממנו בחרתם להסיר שיער. על כן לא צריך לפנות זמן רב בשביל הטיפול. אתם אפילו יכולים לקבוע טיפול ישר אחרי העבודה, ועדיין להספיק להגיע הביתה לארוחת ערב.
 
מספר הטיפולים המומלץ הוא 8 טיפולים הנעשים במרווח של בין חודשיים לשלושה. הסיבה שצריך לחכות בין טיפול לטיפול הוא בכדי לאפשר לשערה לגדול מחדש. כך ניתן לוודא שפוגעים בשורש השערה בצורה יעילה ומוצלחת.
 
על כן, טיפול מקסימלי מבחינת אפקטיביות לוקח לפחות שנה וחצי. אבל אל דאגה, תוכלו לראות שיפור ותוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון.

      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא