הסרת שיער במכשיר אי.פי.אל IPL

מכשיר אי.פי.אלמכשיר להסרת שיער אי.פי.אל (IPL) הוא מכשיר שפועל על ידי פליטה של אנרגיה של אור באורכי גל שונים. מדובר במכשיר הבזקי אור, כלומר מעבירים אותו על אזור הטיפול והוא מבזיק אור לא מסונן ע"י מנורת פלאש. לא מדובר בתהליך מסוכן או בעייתי, אך כמובן שחשוב שהוא ייעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים. אורכי הגל שפולט מכשיר האי.פי.אל מתאימים לשימושים שונים, ביניהם הסרת שיער.

לפני הטיפול מגלחים את האזור שבו עומדים לטפל. הסרת השיער במכשיר אי.פי.אל פוגעת בשורש השערה בצורה כזאת שלא יוכל להצמיח שערות יותר. חשוב לציין שיש לעבור מספר טיפולים עד שכל שורשי השערות באזור המטופל יפגעו בצורה מספקת. אל דאגה, התהליך לא אמור להיות מלווה בכאב, אך אם חווים אי-נוחות ניתן להשתמש במשחות מאלחשות. כמובן שלשם כך יש להתייעץ תחילה עם המטפל.

מומלץ ללכת לפגישת יעוץ בכדי לקבוע מהו סוג העור שלכם, גוון העור וסוג השיער. כך ניתן להתאים את הטיפול הטוב ביותר עבורכם ולקבוע את מספר הטיפולים הנדרש. כמו כן, בפגישת הייעוץ תוכלו להתרשם מהמכון עצמו ומהמקצועיות של המטפלים. חשוב לדעת שבניגוד למכשיר לייזר, במכשיר אי.פי.אל לא קיימת דרישה שהוא יתופעל על ידי רופא או אחות. על כן חשוב במיוחד, לבחור מכון ומטפל שאתם סומכים עליו ושהוא בעל ניסיון.

היתרון של מכשיר אי.פי.אל הוא שהטיפול בו זול יותר מאשר טיפול במכשיר לייזר. זאת מכיוון שמחירו ומחיר האחזקה שלו הם נמוכים יותר. על כן, אם אתם רוצים לעבור טיפול ארוך טווח להסרת שיער, אך הכסף מהווה בעיה, אתם יכולים בהחלט לשקול לעבור הסרת שיער במכשיר אי.פי.אל.

פוסט זה פורסם בקטגוריה מכשיר אי.פי.אל, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.