ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 
 הבלוג של לירז

 הבלוג של לירז

 

הטיפול הראשון והמסקנות מתהליך הסרת שיער בלייזר

אחרי שההחלטה נעשתה וסגרתי את הפרטים עם המכון, הגיע הזמן לטיפול הראשון שלי. הרופא הזהיר אותי מראש שאסור לי להשתזף באזורים שאני מתכננת להוריד מהם שיער (גם לפני הטיפול וגם אחריו). שאלתי אותו למה זה כל כך חשוב? (אני דווקא אוהבת לשבת על חוף הים בביקיני שלי). הוא הסביר שהשמש החזקה והישירה בשילוב עם הלייזר עלולים ליצור כוויות בעור. זה שכנע אותי.

כשהגעתי למכון, חששתי שאני אצטרך לשבת ולחכות חצי שעה עד שיכניסו אותי לטיפול (אני רגילה להמתנה אפילו יותר ארוכה מזה עבור רופא משפחה). לשמחתי הבחורה בקבלה אמרה שתוך 10 דקות אני אוכל להיכנס, ואכן כך היה.

כשנכנסתי לחדר הטיפול שמחתי לראות את הרופא שפגשתי בפגישת הייעוץ – זה די הרגיע אותי (בכל זאת הייתי קצת לחוצה). הוא אמר לי שצריך לגלח את האזור לפני הטיפול, התנצלתי ואמרתי ששכחתי. עברתי לחדר צדדי וגילחתי את מעט השערות שהיו לי, זה לקח כמה דקות. לאחר מכן הוא נתן לי משקפי מגן ששמתי על העיניים, הוציא את הידית של מכשיר הלייזר. זה הזכיר לי ידית של מכשיר אולטרסאונד שראיתי כשאחותי הגדולה הייתה בהריון. די מהר הוא העביר את הידית הזאת על האזור ואני אומרת לכן – זה הרגיש לי קצת כמו עקיצות קטנות. זה היה הרבה פחות כואב מאשר שעווה!

תוך חצי שעה הוא אמר לי שסיימנו, ואני ממש הופתעתי. זה נראה לי ממש מהר ואפילו לא הרגשתי שעברה חצי שעה. כשהסתכלתי על בית השחי שלי הוא באמת נראה קצת אדמומי, אבל מעבר לזה לא הרגשתי שום צורך לשבת, לנוח או לחכות.

הרופא אמר לי שסיימנו ושאני יכולה ללכת ולהמשיך עם היום שלי. זה שימח אותי מאוד, כי בערב תכננתי לצאת עם חברות לפאב ולא הייתי בטוחה אם אני אצטרך לבטל להן בגלל הטיפול.

אני אחסוך מכן את התיאור של שאר הטיפולים, גם כי זה לא עד כדי כך מרתק, וגם כי זה לא מאוד שונה מהפגישה הראשונה. מה שאתן צריכות לדעת זה שזה עובד. באמת, ואני פחות מודעת לעצמי כשאני הולכת לים או כשאני מורידה בגדים בחדר השינה. אני מסוגלת יותר ליהנות כשאני יוצאת, ואני לא צריכה לבזבז זמן (והזמן שלי יקר!) על שעווה. אם יש משהו שאני לא מתגעגעת אליו זה הסרת שיער בשעווה.

 אני לא חושבת שזה מותרות או פינוק, כי הסרת שיער זה משהו שכולנו עושות (כל החיים!). אין מה לעשות – חלק נחשב לסקסי ויפה, ואני בטוחה שגם את לא היית רוצה ללבוש בגד ים מבלי שווידאת שהורדת את כל השערות מבית השחי, הרגליים וקו הביקיני שלך. אז למה לא לסיים אם זה לפחות לכמה שנים?

מקווה שהניסיון שלי עזר לכן, כי לסיכום אין לי מה להגיד חוץ מזה שאני ממליצה בחום.

 

שלכן,

לירז לינדנבאום

נ.ב

מאז שסיימתי את סדרת הטיפולים עברו כבר 8 חודשים, ואני שמחה לחלוק אתכן שאני אמורה להתחתן עוד חצי שנה. מה אני אגיד לכן, כנראה שהתבגרתי קצת, אבל אני לא מפסיקה ליהנות מהחיים הטובים (ולשמחתי הארוס שלי יודע את זה ויכול להרשות לעצמו).

      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא