ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 
 הבלוג של לירז

 הבלוג של לירז

 "חלקה לצמיתות" – האמנם?

 

המתנתי כמה דקות והרופא המיוחל הגיע. הוא היה גבוה ובעל מעט מאוד שיער בעצמו. הוא נכנס עם חיוך ולחץ לי את היד. "אז את חושבת לעבור הסרת שיער בלייזר?" הוא שאל. הנהנתי ומיהרתי להוסיף שעוד יש לי שאלות בנושא ושלא החלטתי עדיין. הוא משך כיסא ליד היועצת, התיישב ממולי ואמר שישמח לענות על השאלות שלי. היועצת עדכנה אותו שבדיוק שאלתי לגבי תופעות לוואי ולגבי התאמתי בתור מועמדת. הוא הנהן במבט רציני, קם מהכיסא וביקש רשות לבחון מקרוב את גוון העור והשיער שלי.

"מאילו אזורים את חושבת להוריד שיער?" שאל אותי. עניתי שהאזורים שהכי מטרידים אותי ביומיום ומהווים הכי הרבה טרחה מבחינתי זה איזור קו הביקיני ובית השחי. הוא הנהן בהבנה ואמר שבסוף הפגישה שלנו הוא ימליץ לי באיזה מכשיר להשתמש בהתאם לסוג העור שלי, וכמה טיפולים לדעתו יידרשו בכדי שהשיער יפסיק לצמוח. הוא הוסיף ואמר שהיות ואני רוצה להסיר שיער מאזורים קטנים, אז כל טיפול ייקח מעט מאוד זמן ואם אני לא מרגישה בנוח איתו אפשר לדאוג שאני יטופל רק על ידי רופאה.

"כמה זמן אמור לקחת כל טיפול?" שאלתי (מעט מאוד זמן זה מושג מעורפל מדי בשבילי). הוא אמר שלאזורים קטנים שכאלה לוקח בערך רבע שעה לטפל בכל אזור. הופתעתי, והוא הסביר שזה בזכות היעילות של הלייזר – שמדובר במכשיר המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת שממש מתכוונן לפגוע בשורש השערה ושהוא מאוד אפקטיבי.

"זה נכון מה שאומרים- שהסרת שיער בלייזר זה לצמיתות?" שאלתי אותו. הוא חייך חיוך קטן ואמר שזה לא מדויק והסביר שכיוון שהשערות ושורשי השערה מתחדשים כל הזמן הסרת שיער בלייזר מסירה 90% מהשערות בממוצע וכל מקום או מכשיר הטוען שהוא מסיר שיער לצמיתות מטעה או משקר.. הוא הסביר שנדרשים מספר טיפולים במרווחים של בין 5-8 שבועות. "למה צריך כל כך הרבה זמן בין טיפול לטיפול?" הוא ענה שהסיבה לכך היא שזה הזמן שדרוש לשערה לצמוח מחדש. אחרת הטיפול פחות אפקטיבי.

"אל תדאגי", הוא אמר לי, "כבר אחרי הטיפול הראשון תוכלי לראות שיפור רציני. השיער שלך יהיה דליל יותר וחלקו ינשור

לאחר בדיקה קצרה, הסביר לי הרופא שגוון העור וצבע השיער שלי אידיאליים להסרת שיער בלייזר. ככל הנראה, מכיוון שיש לי שיער חום כהה ועור בהיר יותר, אז ללייזר קל להתכוונן על השערה עצמה ולפגוע בה בצורה יעילה יותר. הוא הסביר שהבעיה היא עם בחורות שיש להן שיער בהיר או בלונדיני בגלל שאז קשה יותר לבצע את הטיפול. אז ככה מצאתי את היתרון היחידי בזה שאני לא בלונדינית..

"כמה זה אמור לכאוב? אני די רגישה לכאב" הסברתי בחשש רב. הרופא שאל אותי אם הסרתי שיער בשעווה מתישהו. אמרתי שכן, בטח. אז הוא אמר שאם אני יכולה לסבול את הכאב של שעווה, אז הלייזר לא אמור להיות בעיה כי זה כואב פחות. נתתי לו מבט חשדני והוא אמר שאם אני עדיין דואגת, הם ימרחו על העור שלי משחה מיוחדת שאמורה לאלחש את האזור כך שאני בקושי ארגיש משהו. זה כבר נשמע לי כמו פתרון מוצלח וקצת הרגיע את הפחד שלי (אפילו המחט בבדיקת דם מלחיצה אותי).

התרשמתי שהם יודעים על מה הם מדברים ושהרופא נראה מקצועי. אז עברתי לברר שאלה חשובה לא פחות – המחיר. "כמה זה יעלה לי?" שאלתי בצורה ישירה. נראה היה שהרופא מרגיש קצת פחות בנוח לדבר על נושא זה מאשר על הנושאים הרפואיים, אבל הוא ענה לי שהמחיר משתנה בהתאם לגודל האזור ומספר הטיפולים. הוא מיהר להוסיף, שיש להם עכשיו מבצעים ושאפשר לסדר הנחה. "על איזה סדר גודל מדובר?" המשכתי להקשות. היועצת (שעד עכשיו הייתה די שקטה) ענתה במקומו ואמרה "בסביבות ה- 1000 ₪ לאחר הנחה".

בהתחלה זה נשמע לי יקר – בכל זאת מדובר בסכום משמעותי. אבל אז נזכרתי בסיבה שמלכתחילה הגעתי לפגישת הייעוץ – בכל הטרחה, הזמן והעצבים שכרוכים בהסרת שיער בשעווה. ניסיתי לחשב כמה הטיפול בלייזר יחסוך לי בטווח הארוך. אם אני לא אצטרך להוריד שיער במשך שנים מבית השחי וקו הביקיני, אני בעצם אחסוך את כל הכסף שאני מוציאה כל חודש על קרמים, שעווה וכל המוצרים הנלווים (כל פעם יוצא משהו חדש שמבטיח להיות טוב יותר או להקל ואני בסוף קונה אותו).

שלא לדבר על הזמן שאני אוכל לנצל לדברים אחרים (ויש לי הרבה תכניות!). ובהתחשב בזה שהקיץ מגיע ובישראל המשמעות של זה היא חום אימים – החלטתי שבטווח האורך יותר, זה ישתלם. אם לא בכסף אז לפחות בכמות הזמן וההתעסקות שאני אחסוך לי. אז נרשמתי לסדרה של 8 טיפולים (בהמלצת הרופא) להסרת שיער בלייזר מבית השחי וקו הביקיני.

      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא