ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 

לוגוסקירת ד"ר בייטיש

אודות הקליניקה של ד"ר בייטיש בחיפה

מול נוף עוצר הנשימה של מפרץ חיפה, במיקום מעולה ונוח להגעה, שוכנת הקליניקה של ד"ר בייטיש. באווירה אישית ומפנקת אנו מקבלים את לקוחותינו ומלווים אותם בתהליך מקצועי, איכותי ורפואי לטיפול בהסרת שיער בלייזר.

ד"ר בייטיש - רופאה כירורגית במקצועה, מעמידה לרשות לקוחותיה כ- 16 שנים של ניסיון בתחום האסתטיקה, בהתמחות בהסרת שיער בכלל ובתחום הסרת שיער למטופלות עם בעיות הורמונליות בפרט, בתהליך המשלב גורמים מקצועיים נוספים כגון אנדוקרינולוגים וגניקולוגים.

ד"ר בייטיש שימשה כחלוצה בתחום הסרת שיער בלייזר בארץ, בלוקחה חלק מרכזי במחקרים ובפיתוח התחום. בנוסף עברה עשרות השתלמויות בחו"ל בתחומי הלייזר השונים.

התוצאות מדברות בעד עצמן – הניסיון הרב שצברה ד"ר בייטיש מקנה לכם טיפול מקצועי,אחראי ויעיל .אלפי לקוחות במהלך השנים ,נשים וגברים מקשת רחבה של גילאים, ממליצים עליה בחום וחבר מביא חבר.

האני מאמין של ד"ר בייטיש

ד"ר בייטיש שמה לה למטרה לטפל בלקוחותיה ולהעניק להם שירות וטיפולים איכותיים, מקצועיים ואנושיים תוך שמירה על הגינות, דיסקרטיות וחום אנושי. ד"ר בייטיש מקפידה על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לרבות עבודה עם מכשור לייזר מקצועי ומהימן הנושא תוקף מחקרי רפואי. ד"ר בייטיש מקפידה בקנאות על אבחון ראשוני חינם הניתן אך ורק על ידה ,בשילוב רופאים מומחים המאפשרים לה להפנות את חלק ממטופליה דרך קופות החולים, לבדיקות המשפרות באופן משמעותי את תוצאות הטיפול.

בנוסף בקליניקה נמצאת באופן קבוע קוסמטיקאית מומחית לטיפולי אקנה וטיפולי פנים וכן רופא המתמחה ברפואה אסתטית בעל ניסיון של למעלה מעשר שנים בהזרקות בוטוקס ומילוי קמטים. 

לוגו

      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא