ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 

מציאת השיטה להסרת שיער המתאימה ביותר  

אנשים רבים, גם גברים וגם נשים, מחפשים דרכים להסיר שיער לא רצוי מהגוף. רצון זה יכול לנבוע ממגוון של סיבות הקשורות באסתטיקה, נוחות, מניעים דתיים, תרבותיים, או סתם למען הכיף. כמו שיש הרבה סיבות שבגללן אנשים רוצים להסיר שיער, כך יש הרבה שיטות להסרת השיער. 

בהתאם לצרכים האישיים שלך, וליכולות הכספיות, ניתן למצוא את השיטה המתאימה ביותר עבורך להסרת שיער. במידה ומדובר בכמה שערות בודדות המפריעות באזור הגבות או הבית שחי, כנראה שהשיטה הטובה ביותר עבורכם היא מריטה עם פינצטה. כך תוכלו לתפוס את קבוצת השערות ולהוציאן. כמובן שמדובר בשיטה מעט כואבת, וכן ישנה סכנה לפציעת העור, אז שימו לב. 

שיטה ידועה נוספת היא כמובן הגילוח. גם כאן ייתכנו בעיות וקשיים. בגילוח, רק השערות שמעל לעור מוסרות, מה שמאפשר לשערות שמתחת לעור לצמוח מיד. לכן גילוח מחייב טיפול יומי על מנת להסיר את השיער. 

שיטה נוספת להסיר שיער היא באמצעות שעווה חמה. שיטה זו היא כואבת ללא ספק. מורחים שעווה חמה על העור היכן שרוצים להסיר את השיער, ומעל מניחים פיסת נייר. כאשר השעווה מתייבשת ומתקררת, מסירים במהירות את פיסת הנייר מהעור, מה שכמובן כרוך במידה רבה של כאב. שיטה נוספת נקראת שעוות סוכר. בשיטה זו, במקום בשעווה משתמשים במשחת סוכר שמורחים על השיער. מדובר בשיטה זולה יותר מהשעווה החמה המסורתית, אך מדובר באותו עיקרון. 

ישנן שיטות מכאיבות פחות להסרת שיער. כך למשל ניתן להשתמש בקרמים להסרת שיער, שמורחים על העור. הקרמים הללו, ממיסים את השיער, ומשאירים את העור חלק ונעים. יחד עם זאת, העור עלול להישאר מגורה לאלו בעלי עור רגיש. 

אלקטרוליזה היא שיטה להסרת שיער באמצעות פולסים חשמליים שמועברים לזקיקי השיער, מה שמסיר אותם לצמיתות, ומונע צמיחה מחדש. שיטה זו יכולה לספק תוצאות שהן לצמיתות, אך מדובר בשיטה יקרה, ואנשים רבים דיווחו על כאב בזמן הטיפול. 

שיטה פופולארית נוספת כיום היא השיטה להסרת שיער בלייזר. מדובר בשיטה ללא כאב, אך לעתים נזקקים למספר רב של טיפולים, וכן מדובר בשיטה מאוד יקרה.

      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא