ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 

שיטות מקובלות להסרת שיער בבית  

אנשים רבים מחפשים שיטות להסרת שיער מהבית, מכיוון שהם חשים ששיער לא רצוי בגוף מביך אותם, ופוגע להם במראה החיצוני. טיפולי הסרת שיער נפוצים שנים רבות, ובכל התרבויות. ישנם אינספור שיטות להסרת שיער לא רצוי מהפנים ומשאר הגוף. אך לא כל השיטות מוצלחות ומספקות את התוצאות הרצויות, ולעתים השערות צומחות חזרה, ומהר, מה שכמובן מעלה את עלויות הטיפולים, במיוחד אם רצים כל פעם למכון הקוסמטיקה הקרוב. 

כיום יש שיטות להסרת שיער שניתן להשתמש מהנוחות של הבית. כך, לא תצטרכו לבזבז זמן וכסף בהליכה למכוני הקוסמטיקה השונים. וכמובן תוכלו ליהנות מעור חלק ונעים, ללא שיער. 

גילוח הינה שיטה נפוצה להסרת שיער מהבית. אך שיטה זו אינה מספקת תוצאות לטווח הארוך. נשים רבות מחפשות אחר שיטות להסרת שיער לצמיתות, מה שכמובן הופך את שיטה זו לפחות פופולארית עבורן. 

שיטה נוספת המוכרת לכולם מזה שנים רבות, היא שיטת המריטה באמצעות פינצטה. למרות שמדובר באחת השיטות המכאיבות, וצורכות הזמן, מדובר בשיטה שמספקת תוצאות לאורך זמן, במיוחד בהשוואה לגילוח. במידה ורוצים להימנע מכאב בזמן המריטה, ניתן להשתמש במשחות מיוחדות שמרככות את התחושה בזמן המריטה, ואף בזמן הגילוח. 

שיטה פופולארית נוספת היא באמצעות לייזר. שיטה זו מסירה שיער לצמיתות, ומונעת צמיחה חוזרת של שיער באזור הטיפול. ניתן לרכוש כיום ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר, כך שתוכלו לבצע את הטיפול הפשוט מהבית. לרוב מדובר בערכות שהן יחסית יקרות, אך בדרך כלל התוצאות של הטיפול שוות את המחיר. חשוב להקפיד על בחירת הערכה המתאימה לצבע העור והשיער שלכן. 

ישנן שיטות רבות להסרת שיער מהבית, כך שתוכלו לנסות את כולן וכך להימנע מהוצאות גבוהות ובזבוז זמן בהליכה למכוני הקוסמטיקה. שיטות אלו להסרת שיער מהבית יכולות לספק תוצאות טובות יותר, ולהקנות לכם את הביטחון העצמי והמראה שאותו חיפשתם, וכל זה תוך טיפול בנוחות מהבית. 

 

      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא