ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 

כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר היא טכניקה להוצאת שיער בלתי-רצוי בתוך העור. אנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה הם המועמדים האידיאליים לשיטה זו, אם כי קיימים פתרונות גם לאנשים שלא עונים להגדרות אלו; בכל מקרה, אם תבחרו בדרך זו, לא תצטרכו לגעת יותר בסכין גילוח לעולם!  

השלב הראשון לפני תחילת הטיפול הוא חיפוש מכון מורשה ומטפל מוסמך. מחירים זולים עלולים לעלות ביוקר- חפשו מומחה בעל מחירים סבירים, אבל גם המלצות חיוביות ואחוזי הצלחה מוכחים. ההפרש במחיר בין מכון מסודר, העובד עם רופאים לבין "חאפר" יכול להיות גדול- אבל גם הוצאות הטיפול לתיקון פגמים בעור הן גדולות מאוד, ועוגמת הנפש לא שווה את הסיכון. 

המחיר להסרת שיער בלייזר משתנה בין חברות ומכונים. הדרך הטובה ביותר היא לחקור ולהתייעץ. רוב המכונים מבטיחים הסרה מוחלטת של 80% מהשיער, ויש כאלו המבטיחים "טיפולי תחזוקה" בחינם או בהנחה לאורך השנים, לשימור התוצאות. 

לאחר שבחרתם מכון קוסמטי ורופא מטפל, ניתן להתחיל בתהליך. אומרים שהטיפול הראשון הוא הכואב ביותר; כמובן שיש אזורים בגוף הרגישים יותר לכאב מאחרים, וכן סף הכאב האישי של כל אחד הוא שונה ומכתיב את קצב הטיפול. אנשים בעלי שיער צפוף וכהה יחושו אי-נוחות רבה יותר מאנשים בעלי שיער דליל ובהיר. הסיבה לכך נעוצה בצורת הספיגה של קרן הלייזר בבסיס השערה. על עוצמת הכאב משפיע גם סוג המכשיר בשימוש. בכל מקרה, לפני הטיפול מורחים על האזור המיועד חומר מאלחש, המקל משמעותית את החוויה. 

אחרי הטיפול: תופעות לוואי 

הסכנה להצטלקות בעקבות טיפול בלייזר קטנה מאוד. הסיכונים מושפעים מסוג המכשיר, צבע העור ויכולתו להחלים מפציעה ומיומנות המטפל. יותר מכל תופעת-לוואי אחרת, קיים שינוי בצבע העור, אשר יחזור לעצמו במשך הזמן. מספר הטיפולים משתנה אדם לאדם, אך כלל הטיפולים לוקחים 3 פגישות ומעלה. לאחר כל פגישה תצטמצ צמיחת השיער. 

תופעות הלוואי בלתי ניתנות למניעה, אך אם תפנו למכון מקצועי ולמטפל מומחה בתחום, תוצאות אלו יתפוגגו אחרי כמה ימים או שבועות. כמובן שמאמר זה אינו תחליף לבדיקה והתייעצות עם רופא מוסמך, שהם הדרך הבטוחה ביותר להתחיל כל טיפול רפואי. 


 

 

טיפול הסרת שיער בלייזר השיטה הטובה ביותר להסרת שיער
טיפול הסרת שיער בלייזר השיטה הטובה ביותר להסרת שיער
הסרת שיער בלייזר המכשירים
כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר
מדריך להסרת שיער בלייזר
      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא