ראש בראש 
                           הכל על הסרת שיער בלייזר 03-9411886

                                   

 

החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר  

ברמת העקרון, כל חלק בגוף אשר מכוסה בשיער בלתי רצוי יכול להיות מטופל בעזרת מכשיר לייזר להסרת שיער. אזורים אלו כוללים את הפנים, הסנטר, אזור השפה העליונה, הצוואר, הזרועות והידיים, אזור הגב, הבטן, הרגליים, אזור המפשעה, הכתפיים, החזה והאחוריים. כפי שניתן להבין, טיפול הלייזר הוא פתרון הן לנשים והן לגברים.  

שיער פנים מכוער אצל נשים הוא אחד מאזורי הטיפול הנפוצים במרפאות לייזר. מירב המטופלות מתלוננות על חוסר בטחון עקב צמיחת שיער על השפה העליונה והסנטר. הן מדווחות על תסכול רב מהתופעה, ולכן פונות לפתרון הלייזר, שהוא קל, מהיר יחסית, ופרמננטי. טיפול הסרת שיער באזור כזה יכול לקחת בין דקה ל-10 דקות.   

אצל נשים, שיער הפנים הופך לכהה יותר ככל שהאישה מתבגרת. כל שטח הפנים של כל אדם מכוסה בשערות, אולם אלו קטנות, דקות וכמעט בלתי נראות. עם הזדקנות העור צומחות שערות עבות וכהות יותר, בדומה לתהליך המתרחש בשערות האוזניים אצל גברים. טיפול פנים כולל שכזה ייקח בין 10 ל-15 דקות.  

נשים רבות בוחרות בטיפול הלייזר גם למטרת סידור גבות. השיטה נותנת מענה מצויין להפחתת שיער סורר סביב ובין הגבות. הטיפול ייקח כ15 דקות, ועלולה להופיע תגובת רגישות על עור האזור העדין. הרגישות תחלוף בדרך כלל אחרי כיומיים.   

פעמים רבות גברים בעלי גב שעיר במיוחד יבקשו לעבור הסרת שיער בלייזר. גברים רבים חוששים ללכת לים או לחדר הכושר, בשל הצורך לחשוף את האזור המביך. הסרת שיער מגב שלם תיקח בין חצי שעה לשעה, כתלות בכמות השיער וצפיפותו. 

אזור קו הביקיני הוא אזור נוסף שהסרת השיער בו פופולארית. גילוח באזור זה הוא לא אסתטי בעליל, וכך נשים רבות פונות לעבור את הטיפול, שמשכו בין 4 דקות לחצי שעה. כמובן שהבחירה לגבי כמות השיער המטופל והצורה הסופית נמצאת בידי הלקוחה. 

טיפולי לייזר, אם כן, הם חלופה בטוחה ואפקטיבית להסרת שיער בכל חלקי הגוף. תצטרכו להגיע למספר מפגשים במכון, אך בסופו של דבר, תהיו מרוצים מהתוצאות. 

 

 

 הסרת שיער בלייזר התקדמות משמעותית בהסרת השיער
הסרת שיער לגברים פתרון הלייזר להסרת השיער
6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך
הסרת שיער בלייזר האם זה בטוח 1
הסרת שיער בלייזר 10
הסרת שיער בלייזר לצמיתות מיתוס או אמת
למה לבחור בהסרת שיער בלייזר
הסרת שיער ההבדל בין IPL ללייזר

החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר

הסרת שיער פנים


      אל דף הבית
       

                הסרת שיער השוואת מחירים
                הסרת שיער בלייזר מחירים

      סקירת מכונים 

                אמריקן לייזר
                פרופורציה
                נאטורפיל

      מידע ומאמרים 

               10 טיפים על הסרת שיער בלייזר

               באיזה מכשיר כדאי לבצע
               את הטיפולים 
                 

               מה מידת התאמתך לטיפול       

              
איך בוחרים את המכון הנכון        

               רשימת מכשירי הסרת שיער

                עוד כתבות בנושא